X
تبلیغات
زولا
چهارشنبه 23 مرداد‌ماه سال 1392

تسلا و آزمایش فیلادلفیا!

دوباره سلام... رفتم و ایمیلی رو که تو پست قبلی براتون گفته بودم و پیدا کردم.


بخونید و بترسید!!!!


                                        تونل زمان

 

داستان تخیّلی که حداقل یکبار به حقیقت پیوست

آزمایش فیلادلفیا یا «پروژه رنگین کمان» نام یکی از آزمایش‌های مخفی ایالات متّحده آمریکا در سال ۱۹۴۳برای ایجاد تونل زمان بود. با این وجود متأسفانه این آزمایش به طرز وحشتناکی پایان یافت.

اگر چه اثرات این آزمایش فوق محرمانه هنوز در اطراف بندر فیلادلفیا دیده می‌شود، ولی دولت امریکا و نیروی دریایی که مسئول این پروژه بود همچنان آن را به شدّت انکار می کنند.

خلاصه ماجرا از این قرار است که...ن

پیش از جنگ جهانی دوّم و در طول آن، نیروی دریایی آمریکا دست به آزمایش‌هایی برای نامرئی کردن کشتی‌ها و هواپیماها زد (در سال 2010 نیز ارتش بریتانیا به آزمایش مشابهی دست زد که مستند آن از صدای امریکا پخش شد). این نامرئی کردن باید به گونه‌ای باشد که رادارها دیگر قادر به ردیابی این وسایل نبوده و حتّی با چشم غیرمسلّح هم نتوان آنها را دید. به این منظور کل جرم وسیله مورد نظر باید به طور کامل وارد بعد دیگری از زمان-فضا می شود تا جرم آن قابل ردیابی و بمباران شدن نباشد. در نتیجه زیر نظر بزرگترین فیزیکدانان قرن از جمله «نیکلاس تسلا» و «جان ون نیومن» این پروژه در مساحتی بیش از ۵۰ هکتار در کنار بندر فیلادلفیا شروع به کار کرد.

گروه اینترنتی قلب من

تصویر بالا در حال نشان دادن نیکلاس تسلا در میان امواج الکتریسیته است. به گفته بسیاری از اطرافیان وی، زندگی نیکلاس پر از رمز و راز بوده و نحوه اعلام مرگش توسط دولت آمریکا نیز بسیار شک برانگیز است.

با این که مرگ او در سال ۱۹۵۷ اعلام شد، ولی جسدش هیچگاه به کسی نشان داده نشد (حتّی به بستگان درجه یک او). این مسئله با توجّه به این که نیکلاس تسلا هرگز در هیچ جنگی از نزدیک حضور نداشته و بیشتر در محیط‌‌های آزمایشگاهی به سر می‌برده بسیار شک‌برانگیز است

چرا باید جسد یک دانشمند را حتّی به خانواده‌اش نیز تحویل ندهند، مگر آن که اتّفاقی عجیب برای او افتاده باشد؟

قضیه هنگامی جالب‌تر می‌گردد که برخی شاهدان عینی و شماری از همکاران سابق وی ادّعا کرده‌اند که او را در سال ۲۰۰۱ نیز زنده دیده‌اند، در حالی که همچنان دست به آزمایش‌های بسیار خطرناک، غیرقابل بخشش و قربانی کردن انسانها می‌زند.

 

پروژه فیلادلفیا جان فوون نیومن، همکار تسلا که مسئول پروژه فیلادلفیا و سپس مونتاک بود، به همراه بیش از۴۰۰ دانشمند روی این پروژه کار می‌کردند که آلبرت انیشتین نیز در میان آنها بود.

در آزمایش‌های اولیه با کمک دستگاه‌های بسیار عجیبی که تسلا ساخته بود تیم پژوهشی قادر بود وسایل کوچکی مثل میز و صندلی را ناپدید کند، در واقع به بُعدی ناشناخته وارد کرده و سپس آنها را بازگرداند.

این آزمایش‌ها پیش از آغاز جنگ جهانی دوم آغاز شده بود. طبق برخی از مدارک، شمار زیادی از یهودیان مخارج این پروژه عظیم را می‌پرداختند!

پس از آزمایش‌های اولیه که زیر نظر نیروی دریایی آمریکا صورت می گرفت، تصمیم بر آن شد که تعدادی حیوان از جمله گوسفند و بز را در داخل یک کشتی قرار دهند و آن را به بُعد دیگری بفرستند. این حیوانات داخل قفس‌های فلزی و در عرشه کشتی بودند. کشتی برای چند دقیقه کاملاً ناپدید شد، ولی پس از بازگشت شماری از حیوانات گم شده بودند و بقیه هم آثار سوختگی روی بدنشان دیده می شد. تا آنجا که مدارک نشان می‌دهند، قرار بر آن شد که تا کامل شدن پروژه هیچ انسانی مورد آزمایش قرار نگیرد

ولی عطش انسان برای دانستن سیری ناپذیر است

در نتیجه در ۱۲ اوت ۱۹۴۳ کشتی « یو اس اس الدریدج» با تمام خدمه‌اش مورد آزمایش قرار گرفت.

هیچ کدام از ملوانان خبر نداشتند که چه اتفاقی قرار است بیفتد. پس از حرکت کشتی به آب‌های آزاد، دستگاه‌ها شروع به کار کردند. کشتی با کلیه افراد درونش از جلوی چشم دانشمندان ناپدید شد... تا چهار ساعت بعد که دوباره در بندر فیلادلفیا ظاهر گشت. طبق گفته شاهدان ماجرا، یک هاله سبز فسفری در هنگام ناپدید شدن تمام کشتی را احاطه کرده بود.

پس از ظاهر شدن دوباره کشتی، افراد درون آن در وضع فجیعی بودند. خدمه کشتی در آتش می سوختند ..تعدادی دیوانه شده بودند..تعدادی دچار حمله قلبی بودند…تعدادی در بدنه و دیوارهای کشتی ذوب شده بودند و زنده جان می دادند. بقیه خدمه مرده بودند. گزارش‌های افشا شده نیروی دریایی حکایت از این دارد که چند ملوانی که زنده مانده بودند در عرض چند هفته در جلوی چشم حاضران ناپدید شدند (احتمالاً یا بخار شدند یا به بُعد دیگری انتقال یافتند).

. سوال این بود که در این چهار ساعت کشتی به کجا رفته بود؟

دو بازمانده‌ای که در این کشتی حضور داشتند ادعا می کنند که در این چهار ساعت کشتی در یک تونل زمانی ۴۰ ساله وارد شده بود. به بیان دیگر از سال ۱۹۴۳ به سال ۱۹۸۳ و دقیقاً در زمان آزمایش مشابهی به نام «پروژه مونتاک» وارد شده بود. آخر چرا و چگونه؟

قضیه از این قرار است که ۴۰ سال پس از آزمایش فیلادلفیا همان دانشمندانی که نامشان ذکر شد، دست به آزمایش مشابه دیگری در مکانی نزدیک فیلادلفیا زدند. نام این پروژه در پرونده های نیروی دریایی «پروژه مونتاک» است. کشتی ای که در سال ۱۹۴۳ ناپدید شده بود در تونل زمان به سال ۱۹۸۳ و در زمان انجام پروژه مونتاک جهش کرده بود.

در این میان دو نفر از خدمه کشتی به نام‌های «دانکن» و «بیلک» به دلایلی از کشتی بیرون پریدند و در سال ۱۹۸۳ باقی ماندند در حالی‌ که خود کشتی و سایر خدمه به سال ۱۹۴۳ بازگشت و تمام افراد آن جان باختند.

این دو بازمانده کشتی ناپدید شده، عضو نیروی دریایی نبودند بلکه دو پژوهشگر و دانشمند فیزیکدان و از دوستان «جان فون نیومن» و «نیکلاس تسلا» به شمار می‌رفتند که به هر دلیلی آن روز در عرشه کشتی« ال دردیج» حضور داشتند و در زمان مناسب به  ۴۰ سال در آینده سفر کردند.

طبق گفته‌های «دانکن» و «بیلک»، «جان فون نیومن» که اثری از آنها در کشتی ظاهر شده مشاهده نکرد، دو قایق نجات را از پیش برای گرفتن آنها از آب در سال 1983 و در همان مکان آماده کرده بود!!!!

به گفته بیلک: «وقتی آنها ما را از آب گرفتند و پیش فون نیومن بردند او پیر شده بود و به ما گفت که چهل سال است منتظر رسیدن ما است!!». پس طبق این گزارش‌های افشا شده، این سفر ۴۰ ساله در زمان با موفقیت انجام شده است.

به گفته «دانکن» و «بیلک» یک نفر سوم نیز همراه آنها بوده است، ولی به سبب اشتباهی که در ساعت زمانی بدن او روی داد، او پس از ورود به سال ۱۹۸۳ در هر ساعت به اندازه یک سال پیر می شد و ظرف چند روز مُرد.

«دانکن» و «بیلک» هم اکنون در سال 2010 در نیویورک زندگی می کنند و چندین مصاحبه خصوصی بدون ذکر نام نیز انجام داده‌اند. به گفته آنها پس از ایشان، این اولین و آخرین باری نبود که سفر در زمان صورت گرفت. «دانکن» با دادن مشخصات و مدارک بسیاری بیان می‌کند که برای سفر در زمان تنها به سه وسیله نیاز است و پس از گشوده شدن تونل زمان و رفتن به بُعد به گفته او «بی‌زمان» می‌توان به هر زمانی سفر کرد.

در اظهاراتی دیگر از دانکن که برای ما که چیز زیادی در این باره نمی‌دانیم بیشتر جنبه علمی- تخیّلی دارند، پس از موفقیت او در انجام سفر در زمان، دولت ایالات متّحده امریکا او را در یک پروژه بسیار محرمانه دیگر نیز شرکت داد.

به گفته دانکن، او و یک تیم مجرّب 20 نفره از راه تونل زمان به آینده و سال 6535 میلادی فرستاده شدند. به گفته آنها، در آن زمان و در آنجایی که آنها بر روی همین زمین (البته در زمانی دیگر) حضور داشتند، اثری از انسان نبود. در عوض آنها از یک میدان عظیم که یک مجسّمه‌ طلایی غول‌پیکر از اسب در آن قرار داشت،‌بازدید کردند (شاید آن مجسّمه ساخت انسان‌ها بوده باشد).

البته گویا این آزمایش چند بار دیگر و با گروه‌های دیگری نیز انجام شد که هر بار همان نتیجه را داشت: اثری از انسان در سال 6535 بر روی زمین نبود!

نظرات (26)
سلام.فونت پستتون خوب نیست نمیشه خوند چشام اذیت میشن.از حالت bold خارجش کنین بهتر میشه.مرسی
جواب: الان درستش میکنم... نه بابا مگه چی گفتین که ناراحت بشم...

پنج‌شنبه 24 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 11:58 ق.ظ
امتیاز: 6 1
سلام.علی آقا شما برای سربازی چیکار کردین؟معافیت گرفتین؟الان برای استخدامی مشکلی ندارین؟
در مورد ازدواج پرسیده بودین.شما که 21 سالتون بیشتر نیست هنوز براتون خیلی زوده ان شالله تا شیش هفت ساله دیگه هم خوب میشین.اینم که گفتین کسی قبول میکنه شما پول داشته باش کور کچل هم باشی از خداشونو این عشق و عاشقی و لیلی و مجنون هم فقط تو قصه هاست و همش کشکه.شما سعی کن یه کار خوب برای خودت جورکنی هر دختری و میخوای برو بگیر.برای دخترایی هم که این بیماری رو دارن فقط مواظب ظاهر خودشون باشن فکر نمیکنم مشکلی داشته باشن .راستی امروز رفتم قرص بگیرم سه بسته کره ای بیشتر بهم ندادن
جواب: سلام ممنونم از راهنمایی تون...
نه بابا... دخترا فقط پول که براشون مهم نیست( پول شرط لازم هست اما کافی نیست)!یه دختر اگه بدونه کسی که باهاش ازدواج کرده همیشه و در همه حال حامی و دلگرمیش هست و میتونه بهش تکیه کنه همین براش کافیه. باید این که میتونه بهش اعتماد کنه یا نه بهش ثابت بشه.
راستی شما کره ایی میخورین یا ایرانی؟؟! فرق دارن با هم؟؟

پنج‌شنبه 24 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 04:30 ب.ظ
امتیاز: 1 2
سلام به منصوره جان ودوستان عزیزم امیدوارم سلامت وخوش وخندان روزگار بگذرانید!!! منصوره جان دستکم گرفتی چرا بترسیم؟ راستش من به سفر در زمان اعتقاد دارم اونم بخاطر کتابهای ژول ورن هستش چون معتقدم هیچکس نمیتونه اونقدر قوه تخیل قویی داشته باشه که خیلی از وسایلی که ژول ورن در داستانهاش بهش اشاره کرده رو بدون اینکه دیده باشه فقط تخیل کرده باشد!!! نمیدونم بنظرم حتما ژول ورن به آینده سفر داشته؟! یه سریالی بود که بعدها فیلمش هم ساخته شد که درخصوص دنیاهای موازی بود که یه تیم با تخصص های متعدد از طریق دستگاه یا دروازه های خاصی به قلوهای زمین سفر میکردند وبا انسانهایی مواجه میشدند که تمدنهای مختلفی داشتند وبعضی هاشون حتی تحت نفوذ فرازمینی ها بودند.
بهرحال بگذریم...
راستی منصوره جان از آقای محمد رضا مدتیه خبری نیست امیدوارم سرگرم بچه داری باشه از ایشون خبری داری؟
برای همه دوستان آخرهفته شاد وپربرکتی آرزودارم
در پناه حق سالم وپاینده باشید
جواب: سلام کتایون جان...اختیار دارید، چون من خودم خیلی ترسیدم گفتم شاید برای شما هم هراسناک باشه! منم اعتقاد دارم اما برادرم تا این مطلب رو خوند زد زیر خنده!!! گفتم چرا میخندی ؟ گفت تو این چرندیات رو باور میکنی؟! گفتم آره چون زمان یه بعد ناشناخته است و هر مطلبی که راجع بهش بگن آدم میتونه باور کنه...
مثلا اینکه اگر با سرعت نور حرکت کنیم به آینده میریم و اگه دو برابر سرعت نور حرکت کنیم به گذشته میریم!!
جای بحث زیاد داره... خیلی هم بحث جالبیه...
بله درسته چند وقته ازشون خبری نیست. فکر کنم کوچولوشون حسابی سرگرمشون کرده. امیدوارم هر جا هستن سالم و شاد باشن. همینطور شما...

پنج‌شنبه 24 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 07:54 ب.ظ
امتیاز: 1 1
سلام.بعضی وقتا کره ای مصرف میکنم بعضی وقتا هم ایرانی.دفعه قبل که ایرانی میخوردم دوبینی پیدا کرده بودم .کره ای بهتره.این چند ماه هم خیلی بهم استرس وارد شد الان یکم گردنم و عضلات صورتم گرفته
جواب: امیدوارم زود خوب بشید...

پنج‌شنبه 24 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 09:01 ب.ظ
امتیاز: 1 1
علی [ web ]
با سلام خدمت اقا بهزاد بنده سال 89 معافیت پزشکی گرفتم
این بیماری رو هنوز هم معافیت پزشکی می دهند شما ابتدا باید کپی تمام پرونده های پزشکی بیمارستانی و نامه دکتر معالجتون رو ببرین نظام وظیفه ولی اول شما برید یک دفترچه خدمت وظیفه عمومی از پلیس +10 بخرید و سپس تمام بخش هاش رو پر کنید و یک برگ که در دفترچه مخصوص پزشک هست رو باید ببرید پزشک معالجتون پر کنه و یک نامه برای نظام وظیفه هم بنویسه بعد میرین نظام وظیفه بهتون یک نامه میده که باید ببرین بیمارستان نظام وظیفه که خودشون بهتون میگن کدوم بیمارستان ببرید دو تا پزشک متخصص پرونده های شما رو می بینند و بعد از نوشتن نظراتشون تو یک برگه مخصوص به شما میگن چند هفته بعد باید برین کمیسیون پزشکی نظام وظیفه که تو اداره نظام وظیفه استانتون انجام میشه مطمین باشید صد در صد بهتون معاف دایم پزشکی می دهند البته فقط پرونده های پزشکی رو ببرید و به عکس و سی تی اسکن و ... نیاز نیست حتما از دکترتون نامه بگیرید چون خیلی مهمه البته سه سال پیش من رو فرستادن بیمارستان نظام وظیفه تهران خیلی سرگردان شدم ولی الان هرکس رو تو استان خودش معاینه می کنند نگران نباش از منصوره خانوم عزیز می خواهم این مطلب رو تو وبلاگش بنویسه تا به همه اطلاع رسانی بشه من الان دوساله قرص مستینون ایرانی میخورم و مشکلی ندارم حتما مصرف کنید بد نیست
جواب: سلام. خیلی لطف کردید. از راهنماییتون ممنونم...

پنج‌شنبه 24 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 09:25 ب.ظ
امتیاز: 1 2
علی [ web ]
دوست عزیز در مورد کار پرسیدین میخواستم بگم با این بیماری هیچ کار دولتی به شما نمی دهند و حتی نمی توانید گواهینامه تاکسی بگیرید و راننده تاکسی بشید من فقط تونستم گواهینامه
ماشین شخصی بگیرم اونم کلی تو گواهینامه برای شما محدودیت میزنند و کلی باید ازمایش پزشکی بروید فقط می تونید گواهینامه ماشین شخصی بگیرید و گواهینامه تاکسی نمی توانید چون من خودم امتحان کردم بهم ندادند
جواب: الان کار گیر افراد سالم نمیاد چه برسه به ما... والللااا...
من از رانندگی خیلی میترسم . واقعا اعصاب فولاد میخواد . مخصوصا تو ایران با این وضع رانندگی و ترافیک!
بازم ممنون. شاد و سلامت باشید.

پنج‌شنبه 24 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 09:39 ب.ظ
امتیاز: 0 1
سلام.اینطور که شما گفتین و کار نمیدن بیخیال معافیت شدم.میرم سربازی حداقل دو سال سر آدم گرم میشه گواهینامه که من 5 ساله دارم آبان باید برم تمدید کنم .البته منم نیازی به کار دولتی ندارم
جواب: به نظر منم اگه واقعا توانایی ش رو دارید برید سربازی!
انشالله موفق باشید...

جمعه 25 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 05:18 ق.ظ
امتیاز: 1 0
دوستان سلام
انشالله خداوند مهربان به همتون سلامتی کامل و عاجل عنایت بفرماید
مدتیست که پردنیزولون اثرات ناجوری را روی بدنم بروز میدهد
ممنون میشم اگر بفرمائید چطوری از شراین دارو خلاص شدید
در پناه خدا
جواب: سلام. فکر میکنم منظورتونترک های پوستی هستش. من شنیدم برای کسانی که اوایل مصرفشون هست روغن شتر مرغ به جای ترکها بمالن خوب میشن. منم 3 4 سال این دارو رو مصرف کردم و بعد کم کم دکترم این دارو رو کم کرد و سلسپت تجویز کرد. من رژیم غذایی رو خیلی رعایت میکردم. نمک و نشاسته جات اصلا نمیخوردم ولی شیر و پروتئین زیاد میخوردم.
امیدوارم شما به زودی خوب بشید...

جمعه 25 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 10:17 ق.ظ
امتیاز: 0 1
علی [ web ]
دوست عزیز اقا بهزاد رفتن به سربازی و فعالیت شدید بدنی
مساویست با ضعف عضلانی بسیار زیاد و حتی مرگ ولی اگر درحین خدمت تشخیص دهند که شما بیمار هستید به شما معافیت پزشکی می دهند طبق قوانین نظام وظیفه اگر کسانی که بیمار هستند بیماری خود را پنهان کنند و به خدمت بروند هر گونه حادثه و اتفاق که منجر به اسیب و حتی مرگ سرباز شود به عهده خانواده و خود سرباز هست و نظام وظیفه هیچ گونه مسیولیتی را نمی پذیرد شما حتی اگر سربازی نروید نمی توانید سرکار دولتی بروید چون هرکاری توانایی می خواهد ودولت کارمند بیمار را استخدام نمی کند پس حتما به فکر معافیت باشید چون اینقدر در سربازی کارهای سخت مثل بالا رفتن از کوه و ... به سرباز می دهند که باید سرباز توانایی انجام ان را داشته باشد در مورد جواب اقا مصطفی باید بگویم من خودم 5 ساله کورتون با دوز بالا می خورم و پوست بدنم مخصوصا روی شکم ترک برداشته البته اولش ترک خیلی قرمز بود و الان بی رنگ شده ولی مجبورم مصرف کنم چون اگر نخورم تقریبا فلج می شوم منصوره جان شما چطور کورتون رو قطع کردید؟ در ضمن چند ساله که این بیماری رو دارید و چند سالتون هست ؟ ایا قرض ازارام مصرف می کنید ؟ چون من 4 ساله ازارم مصرف میکنم با دوز هر روز 150 میلی و اصلا دکترم کم نکرده و میگه کم کردنش خطرناکه و در اخر میخوام بپرسم
که سل سپت رو چجوری مصرف میکنی من 5 ساله روزی 1000 میلی مصرف میکنم و یک بار دکترم 500 میلی کم کرد
و من تقریبا نزدیک بود بمیرم و دو ماه تو بیمارستان بستری شدم
جواب: خیلی ممنون. شما کوله باری از تجربه هستید!!...
من خیلی آروم کورتون رو قطع کردم و همزمان با کم شدن کورتون سلسپت رو شروع کردم. فکر کنم 9 ساله که بیمار شدم( وای چقدر زود گذشت!!!) و 22 سالمه.آزارام رو هم به مدت 6 ماه مصرف کردم و اونم قطع کرد دکتر. آزارام خودش داروی خطرناکیه... سلسپت هم روزی یکدونه 500 میلی میخورم تازه اونم یه وقتایی یادم میره. الان من 5 تا مستینون میخورم و گهگاهی سلسپت. شما تست آنتی بادی دادین؟؟ پلاسما فرز شدین تا حالا؟؟ فکر میکنم بیماری شما یکمی شدید تره.
کجایی هستین؟؟
امیدوارم شاد و سلامت باشید.

جمعه 25 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 04:29 ب.ظ
امتیاز: 0 0
علی [ web ]
دوست عزیز منصوره خانوم من اهل شمال هستم از بچگی سینوزیت داشتم و 6 ساله که بیمارم بله بیماری من خیلی شدیده بطوری که 6 ساله که بستنی و ماست و خیار و گوجه و کلم و کاهو و شیر و ماست و سبزی خوردن و انار و پرتقال و لیمو و کیوی اصلا لب نزدم حتی مزه اینها هم از یادم رفته چون اگر اینها رو مصرف کنم سرما می خورم و بیماری ام عود میکنه و باید برم بیمارستان بیماری من طوری هست که اگر زیر 25 میلی کورتون و یا کمتر از 1000 میلی سل سپت در روز مصرف کنم کارم به بیمارستان تنگی نفس و پلاسما فرز و حتی مرگ نیز ممکنه بکشه برای همین 6 ساله که داروها رو دارم همین جوری مصرف می کنم بله 4 سال پیش حالم بخاطر کم کردن سل سپت چنان بهم خورد که یک ماه بیمارستان بستری شدم
در ضمن هزینه پلاسما فرز خیلی بالاست و تجهیزاتش خیلی کم پیدا میشه و تو شهر ما فقط دو تا دستگاه پلاسما هست که اونم بعضی اوقات خراب میشه تست خون مخصوص تشخیص بیماری ام دادم که فرستادن نمونه خونم رو تهران ازمایش کنند و مشخص شد که بیماری ام جدیه پلاسما فرز هم
تو این 6 سال 25 بار پلاسما شدم و 21 سال دارم
جواب: علی آقا یه نکته هست و اونم اینه که من احساس میکنم شما خیلی تسلیم بیماری شدید.پیشنهاد میکنم کمی به خودتون تلقین مثبت بکنید. به خودتون بگید که حالم خوبه و نیاز زیادی به دارو ندارم. بگید خدای بزرگ و کائنات به من انرژی میدن و من هر روز حالم بهتر میشه. شما نباید اینقدر به دارو وابسته باشید. هر وقت که دارو تون رو کم میکنید با دستور پزشک،تلقین مثبت کنید که من حالم خوب شده و نیازی به این دارو ندارم. امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید.
من خودم اوایل بیماریم چون با افتادنم از پله شروع شد هر وقت هر جا یه پله حتی5 سانتی میدیم نمیتونستم ازش بالا برم چون این ترس تو ذهنم بود و مغزم دیگه باورش شده بود و واقعا هم میوفتادم. اما یه دکتری تو تهران بهم گفت که تسبیح بگیر دستت و مثل ذکر گفتن به خودت تلقینات مثبت کن. شما هم همین کار رو بکنید انشاالله نتیجه میگیرید.

جمعه 25 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 09:18 ب.ظ
امتیاز: 0 0
سلام.نه من خوشبختانه مشکل آنچنانی ندارم حتی الان میتونم بارفیکس هم برم .من فقط سال اول خیلی حالم بد بود که حتی نمیتونستم از جام بلند شم و خداروشکر کم کم خوب شدم الان هم فقط روزی یه مستینون مصرف میکنم.اول لطف خدا بعدشم شاید چون زود فهمیدم این بیماری رو دارم تونستم جلوی پیشرفتشو بگیرم .آخه من میرفتم باشگاه که این بیماری رو گرفتم.یه دفعه بدنم ضعیف شد وزنه هایی که هفته قبل مثه آبه خوردن میزدم و دیگه نمیتونستم بزنم ...الانم مشکلی از لحاظ تونستن ندارم فقط دو دلم که ارزش داره دوسال برای سربازی وقت بذارم یا نه.چون من رشتم کامپیوتره کارم هم برنامه نویسی طراحی صفحات وبو از این کاراست.
جواب: سلام... خدا را شکر که حالتون خوبه... امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید.
میگم وبتون چقدر قشنگ طراحی شده...پس این کاره اید!!! آفرین امیدوارم در کارتون هم موفق باشید.

جمعه 25 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 09:51 ب.ظ
امتیاز: 0 0
سلام منصوره جون امیدوارم همیشه خوب باشی.سوال اولم اینه که دکترت توکرمان کیه واگه میشه آدرسشوبدی.دوم اینکه این قرص آزارام چه جوریه که خطرناکه؟اگه میشه منوبیشترراهنمایی کنید
جواب: سلام. من میرم پیش خانم دکتر صدیقی. چهارراه طهماسب آباد، ساختمانزشکان زکریا، طبقه اول. تو کرمانی هستی زهرا جان؟؟
من شنیدم قرص آزارام روی سلولهای بدن اثر بد داره. مخصوصا روی دی ان ای. هم مردها و هم زنها خطرناکه براشون. بهتره از دکترت بیشتر راهنمایی بخوای. البته اثرش بلند مدته مثلا کسایی که 4 5 ساله مصرف میکنن.
شاد و سلامت باشی عزیزم.

جمعه 25 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 11:32 ب.ظ
امتیاز: 0 0
zahra [ web ]
Salam khobid hamegi?bache ha mesl in ke ye kocholo sarma khordam mishe lotf konid begid chikar konam zood zood khob besham?????
جواب: سلام عزیزم. من خودم هر وقت سرما میخورم یکی اینکه شستشو بینی و گلو زیاد انجام میدم یکی دیگه معجون جوشانده تخم شوید، دم نوش بابونه و چای و عسل میخورم. بخور هم خیلی موثره. من وقتی سرما میخورم این کارا رو که انجام میدم زیاد طول نمیکشه بیماریم. زود خوب میشم. امیدوارم تو هم زود خوب بشی عزیزم.

شنبه 26 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 12:51 ب.ظ
امتیاز: 1 0
چقدر جالب بود ممنون
جواب: قربانت عزیزم...

شنبه 26 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 11:03 ب.ظ
امتیاز: 0 0
zahra [ web ]
سلام منصوره جان مرسی عزیزم لطف بزرگی کردی بهم.نه من یزدی هستم میخواستم ببینم اگه گذرم به اونجاخوردیبارم بیام پیش دکترشما.شادوسلامت باشی
جواب: سلام عزیزم. خواهش میکنم... وظیفه ام بود ولی حتما با دکترت صحبت کن.
همیشه شاد و سلامت باشی.

یکشنبه 27 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 12:52 ق.ظ
امتیاز: 0 0
سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه دوستان کی گفته دولت کارمند بیمار استخدام نمیکنه هر کاری بسته یه شرایطش تعریف میشه مثلا نیروی انتظامی یا زندانها اصلا کسانی رو که معافیت پزشکی دارند استخدام نمیکنه اما در خصوص سایرمشاغل اصلا اینطور نیست وبهر حال کسی که مهندس کامپیوتره مخصوصا نرم افزار به ان اندازه هم فعالیت جسمی نداره که براش مشکل باشه
اصلا نگران کار دولتی نباشید ما همه انسانهای توانمندی هستیم وبامصرف داروها و مواظبت از خودمون وکنترل استرس زندگی نزدیک به نرمال خواهیم داشت. هرجاهم به دلیل بیماریتون استخدامتون نکردند میتونید به معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری شکایت کنید.
منتظر شنیدن خبرهای خوب هستیم انشا الله
جواب: سلام عزیزم... خیلی خوبه که شما همیشه خبرای خوب و امیدوار کننده برامون دارید... ازتون خیلی ممنونیم.
همیشه شاد و سلامت باشید...

یکشنبه 27 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 09:34 ق.ظ
امتیاز: 0 0
با سلام خدمت آقای بهزاد ببخشید ازتون یک سوال داشتم می خواشتم بدونم شما که فقط سال اول حالتون بد بوده و خدا را شکر الان حالتون بهتره و امیدوارم همیشه سالم باشید بعد از عمل تیمکتومی حالتون بهتر شده یا نه ربطی به اون نداشته؟غده تیموستون سالم بود؟

یکشنبه 27 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 07:56 ب.ظ
امتیاز: 0 0
علی [ web ]
دوست عزیز خانوم کتایون من نگفتم همه رو استخدام نمی کنند
خانومها رو استخدام می کنند چون کسی متوجه بیماریشون نمی شه ولی وقتی یک مرد کارت معافیت پزشکی داشته باشه باید
دور کار دولتی رو خط بکشه در ضمن وقتی سرکار بفهمند که کارمند بیماری خاص یا لاعلاج داره کارمند پرت می کنند بیرون و یک کارمند سالم انتخاب می کنند شما خودت رو بزار جای ما اقایون
اون وقت شرایط ما مردها رو متوجه میشی

یکشنبه 27 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 08:43 ب.ظ
امتیاز: 0 0
سلام دوست گرامی علی آقا
قبول دارم که شرایط شما آقایون چون کارت معافیت دارید سختتر هستش اما برای هر شغلی هم شرایط جسمی ای تعریف شده است. من چون یکی ازدوستانم در امور استخدامی فعال هستند خبردارم پارسال باتلاش یکی از همین دوستان دستگاه اجرایی رو وادار کردند فردمعلولی که در آزمون قبول شده بود رو استخدام کنند دوستم میگه هنوز اون فرد بهش زنگ میزنه وازش تشکر میکنه! خوب البته بعضی کارها هم به قدرت بدنی احتیاج داره که از عهده ماخارجه اما مشاغل اداری ودفتری وستادی به اینها نیازی نداره فقط مدرک میخواهد
ازطرفی شرایط استخدام الان تومملکت متاسفانه افتضاحه!
خود من وقتی استخدام شدم سالم بودم ۱۴ سال سابقه دارم والان ۳ سال کمتره که مبتلا شدم اما همون موقع هم بعداز لیسانس۲سال بیکاربودم که سال دوم فوق قبول شدم بعداز فوق هم در پایان سال اول بیکاریم استخدام شدم.
نمیخوام انرژی منفی بدهم آره توی این مملکت پارتی حرف اول رو میزنه حالا هر شرایطی که داشته باشی استخدامت میکنند. شاید هم این حکمت خداست تا بروی دنبال مشاغل آزاد ! امیدت رو هیچوقت از دست نده هیچ چیزبرای خدا ناممکن ومحال نیست !درپناه حق پاینده وشاد باشی

سه‌شنبه 29 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 11:59 ق.ظ
امتیاز: 0 0
سلام دوستان

منصوره جان زحمت بکش این مطلب رو تو پست بعدی به همه اطلاع رسانی کن

یکی از بهترین روش‌های کسب اطلاع از چگونگی تهیه دارو از جمله تهیه لیست و شماره داروخانه‌های که داروهای کمیاب را دارند استفاده از سامانه 201490 (سامانه پیامکی پاسخگوی کمبودهای دارویی) است.

سامانه‌ای که برای یافتن داروهای کمیاب راه‌اندازی شده و مکانیزم آن از این قرار است که شما شهر*منطقه *نام دارو را به صورت انگلیسی و صحیح وارد می‌کنید و سپس پیامکی دریافت می‌کنید که آدرس و تلفن داروخانه یا داروخانه‌هایی که این دارو، در آن‌ها موجود است را به شما می‌دهد.

جهت گزارش کمبود دارو به سایت زیر مراجعه کنید:

http://ndpic.ir/DrugReport/Default.aspx?key=

تو اینترنت دیدم که بعضی استانها شماره پیامکشون فرق میکنه، پس برای اطلاع بیشتر عبارت "سامانه پیامکی داروی کمیاب استان ..." (به جای سه نقطه استان خودتون رو بنویسید)رو سرچ کنید.
جواب: سلام آقا محمدرضا... خوبید که انشاالله؟؟؟ چند وقته کم پیدایین...
بهراد جان و خانمتون خوبن؟
ممنونم که اطلاع دادین... شاد و سلامت باشید...

پنج‌شنبه 31 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 12:05 ب.ظ
امتیاز: 0 0
اطلاعات نسبتا خوبی بود ولی در مورد سفر زمان اشتباهه حتی زمانی که کشتی ناپدید شده تصویر کشتی روی آب دیده میشده البته کشتی جا به جا شده بوده ولی فقط برای چند ساعت اونم فقط مکان نه زمان یعنی از بندر فیلادلفیا به بندر دیگه ای رفته و برگشته بودند واسه غیب شدن هم از نیروی پاد گرانش استفاده کرده بودند این اطلاعات من بود امیدوارم مفید بوده باشه
جواب: ممنونم دوست عزیز. لطف کردین...

پنج‌شنبه 8 مرداد‌ماه سال 1394 ساعت 08:12 ب.ظ
امتیاز: 2 1
تسلا................................................................؟؟؟!!!

دوشنبه 19 مرداد‌ماه سال 1394 ساعت 01:03 ب.ظ
امتیاز: 1 1
کامل دروغه به نظر من از لحاظ تئوری ایا چنین چیزی میشه؟که بخواد تو واقعیت اتفاق بیفته

سه‌شنبه 27 مرداد‌ماه سال 1394 ساعت 12:19 ب.ظ
امتیاز: 1 2
wfh [ web ]
نیکلا تسلا در 87 سالگی و در سال 1943 درگذشت. در سال 2001 پس می شه 145 سالش. خیلی هم دور از ذهن نیست و این که، تسلا توی آپارتمانش تنها و دراوج بدهکاری درگذشت و بعد جسدش پیدا شد. یعنی یکی پیداش کرد دیگه. تازه، تسلا هیچ وقت ازدواج نکرد که بچه داشته باشه و یا هیچ رابطه نزدیکی نداشت. مادر پدرشم که حتما مرده بودن. به کدوم خویشاوندش مثلا می خواستن نشون بدن؟ جالب اینه که مردم اینا رو باور می کنن. اما خوب بود!

چهارشنبه 9 دی‌ماه سال 1394 ساعت 11:31 ب.ظ
امتیاز: 2 1
زیر پست تسلا.پروژه فیلادلفیا. درمورد ازدواج حرف میزنند
جواب:

پنج‌شنبه 27 خرداد‌ماه سال 1395 ساعت 01:43 ق.ظ
امتیاز: 2 1
سلام.من ی جورایی هنگ کردم بعد از خوندن پروژه فیلا دلفیا،شروع کردم ب خوندن پستها ک خوردم ب قرص و ازدواج،ادرس مطبو الی ماشاا....
جواب: سلام . چرا هنگ؟
اینجا دایر شده برای تبادل اطلاعتمون خب

چهارشنبه 30 فروردین‌ماه سال 1396 ساعت 06:33 ق.ظ
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
 X 
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد