پنج‌شنبه 31 مرداد‌ماه سال 1392

سامانه ایی برای یافتن داروهای کمیاب

به نام خدا و سلام.این مطلب مهم رو آقا محمدرضا لطف کردن و برای ما فرستادن... با تشکر فراوان از ایشون.


یکی از بهترین روش‌های کسب اطلاع از چگونگی تهیه دارو از جمله تهیه لیست و شماره داروخانه‌های که داروهای کمیاب را دارند استفاده از سامانه 201490 (سامانه پیامکی پاسخگوی کمبودهای دارویی) است.


سامانه‌ای که برای یافتن داروهای کمیاب راه‌اندازی شده و مکانیزم آن از این قرار است که شما شهر*منطقه *نام دارو را به صورت انگلیسی و صحیح وارد می‌کنید و سپس پیامکی دریافت می‌کنید که آدرس و تلفن داروخانه یا داروخانه‌هایی که این دارو، در آن‌ها موجود است را به شما می‌دهد.

جهت گزارش کمبود دارو به سایت زیر مراجعه کنید:

http://ndpic.ir/DrugReport/Default.aspx?key=

تو اینترنت دیدم که بعضی استانها شماره پیامکشون فرق میکنه، پس برای اطلاع بیشتر عبارت "سامانه پیامکی داروی کمیاب استان ..." (به جای سه نقطه استان خودتون رو بنویسید)رو سرچ کنید.


شاد و سلامت باشید... خداحافظ.

چهارشنبه 23 مرداد‌ماه سال 1392

تسلا و آزمایش فیلادلفیا!

دوباره سلام... رفتم و ایمیلی رو که تو پست قبلی براتون گفته بودم و پیدا کردم.


بخونید و بترسید!!!!


                                        تونل زمان

 

داستان تخیّلی که حداقل یکبار به حقیقت پیوست

آزمایش فیلادلفیا یا «پروژه رنگین کمان» نام یکی از آزمایش‌های مخفی ایالات متّحده آمریکا در سال ۱۹۴۳برای ایجاد تونل زمان بود. با این وجود متأسفانه این آزمایش به طرز وحشتناکی پایان یافت.

اگر چه اثرات این آزمایش فوق محرمانه هنوز در اطراف بندر فیلادلفیا دیده می‌شود، ولی دولت امریکا و نیروی دریایی که مسئول این پروژه بود همچنان آن را به شدّت انکار می کنند.

خلاصه ماجرا از این قرار است که...ن

پیش از جنگ جهانی دوّم و در طول آن، نیروی دریایی آمریکا دست به آزمایش‌هایی برای نامرئی کردن کشتی‌ها و هواپیماها زد (در سال 2010 نیز ارتش بریتانیا به آزمایش مشابهی دست زد که مستند آن از صدای امریکا پخش شد). این نامرئی کردن باید به گونه‌ای باشد که رادارها دیگر قادر به ردیابی این وسایل نبوده و حتّی با چشم غیرمسلّح هم نتوان آنها را دید. به این منظور کل جرم وسیله مورد نظر باید به طور کامل وارد بعد دیگری از زمان-فضا می شود تا جرم آن قابل ردیابی و بمباران شدن نباشد. در نتیجه زیر نظر بزرگترین فیزیکدانان قرن از جمله «نیکلاس تسلا» و «جان ون نیومن» این پروژه در مساحتی بیش از ۵۰ هکتار در کنار بندر فیلادلفیا شروع به کار کرد.

گروه اینترنتی قلب من

تصویر بالا در حال نشان دادن نیکلاس تسلا در میان امواج الکتریسیته است. به گفته بسیاری از اطرافیان وی، زندگی نیکلاس پر از رمز و راز بوده و نحوه اعلام مرگش توسط دولت آمریکا نیز بسیار شک برانگیز است.

با این که مرگ او در سال ۱۹۵۷ اعلام شد، ولی جسدش هیچگاه به کسی نشان داده نشد (حتّی به بستگان درجه یک او). این مسئله با توجّه به این که نیکلاس تسلا هرگز در هیچ جنگی از نزدیک حضور نداشته و بیشتر در محیط‌‌های آزمایشگاهی به سر می‌برده بسیار شک‌برانگیز است

چرا باید جسد یک دانشمند را حتّی به خانواده‌اش نیز تحویل ندهند، مگر آن که اتّفاقی عجیب برای او افتاده باشد؟

قضیه هنگامی جالب‌تر می‌گردد که برخی شاهدان عینی و شماری از همکاران سابق وی ادّعا کرده‌اند که او را در سال ۲۰۰۱ نیز زنده دیده‌اند، در حالی که همچنان دست به آزمایش‌های بسیار خطرناک، غیرقابل بخشش و قربانی کردن انسانها می‌زند.

 

پروژه فیلادلفیا جان فوون نیومن، همکار تسلا که مسئول پروژه فیلادلفیا و سپس مونتاک بود، به همراه بیش از۴۰۰ دانشمند روی این پروژه کار می‌کردند که آلبرت انیشتین نیز در میان آنها بود.

در آزمایش‌های اولیه با کمک دستگاه‌های بسیار عجیبی که تسلا ساخته بود تیم پژوهشی قادر بود وسایل کوچکی مثل میز و صندلی را ناپدید کند، در واقع به بُعدی ناشناخته وارد کرده و سپس آنها را بازگرداند.

این آزمایش‌ها پیش از آغاز جنگ جهانی دوم آغاز شده بود. طبق برخی از مدارک، شمار زیادی از یهودیان مخارج این پروژه عظیم را می‌پرداختند!

پس از آزمایش‌های اولیه که زیر نظر نیروی دریایی آمریکا صورت می گرفت، تصمیم بر آن شد که تعدادی حیوان از جمله گوسفند و بز را در داخل یک کشتی قرار دهند و آن را به بُعد دیگری بفرستند. این حیوانات داخل قفس‌های فلزی و در عرشه کشتی بودند. کشتی برای چند دقیقه کاملاً ناپدید شد، ولی پس از بازگشت شماری از حیوانات گم شده بودند و بقیه هم آثار سوختگی روی بدنشان دیده می شد. تا آنجا که مدارک نشان می‌دهند، قرار بر آن شد که تا کامل شدن پروژه هیچ انسانی مورد آزمایش قرار نگیرد

ولی عطش انسان برای دانستن سیری ناپذیر است

در نتیجه در ۱۲ اوت ۱۹۴۳ کشتی « یو اس اس الدریدج» با تمام خدمه‌اش مورد آزمایش قرار گرفت.

هیچ کدام از ملوانان خبر نداشتند که چه اتفاقی قرار است بیفتد. پس از حرکت کشتی به آب‌های آزاد، دستگاه‌ها شروع به کار کردند. کشتی با کلیه افراد درونش از جلوی چشم دانشمندان ناپدید شد... تا چهار ساعت بعد که دوباره در بندر فیلادلفیا ظاهر گشت. طبق گفته شاهدان ماجرا، یک هاله سبز فسفری در هنگام ناپدید شدن تمام کشتی را احاطه کرده بود.

پس از ظاهر شدن دوباره کشتی، افراد درون آن در وضع فجیعی بودند. خدمه کشتی در آتش می سوختند ..تعدادی دیوانه شده بودند..تعدادی دچار حمله قلبی بودند…تعدادی در بدنه و دیوارهای کشتی ذوب شده بودند و زنده جان می دادند. بقیه خدمه مرده بودند. گزارش‌های افشا شده نیروی دریایی حکایت از این دارد که چند ملوانی که زنده مانده بودند در عرض چند هفته در جلوی چشم حاضران ناپدید شدند (احتمالاً یا بخار شدند یا به بُعد دیگری انتقال یافتند).

. سوال این بود که در این چهار ساعت کشتی به کجا رفته بود؟

دو بازمانده‌ای که در این کشتی حضور داشتند ادعا می کنند که در این چهار ساعت کشتی در یک تونل زمانی ۴۰ ساله وارد شده بود. به بیان دیگر از سال ۱۹۴۳ به سال ۱۹۸۳ و دقیقاً در زمان آزمایش مشابهی به نام «پروژه مونتاک» وارد شده بود. آخر چرا و چگونه؟

قضیه از این قرار است که ۴۰ سال پس از آزمایش فیلادلفیا همان دانشمندانی که نامشان ذکر شد، دست به آزمایش مشابه دیگری در مکانی نزدیک فیلادلفیا زدند. نام این پروژه در پرونده های نیروی دریایی «پروژه مونتاک» است. کشتی ای که در سال ۱۹۴۳ ناپدید شده بود در تونل زمان به سال ۱۹۸۳ و در زمان انجام پروژه مونتاک جهش کرده بود.

در این میان دو نفر از خدمه کشتی به نام‌های «دانکن» و «بیلک» به دلایلی از کشتی بیرون پریدند و در سال ۱۹۸۳ باقی ماندند در حالی‌ که خود کشتی و سایر خدمه به سال ۱۹۴۳ بازگشت و تمام افراد آن جان باختند.

این دو بازمانده کشتی ناپدید شده، عضو نیروی دریایی نبودند بلکه دو پژوهشگر و دانشمند فیزیکدان و از دوستان «جان فون نیومن» و «نیکلاس تسلا» به شمار می‌رفتند که به هر دلیلی آن روز در عرشه کشتی« ال دردیج» حضور داشتند و در زمان مناسب به  ۴۰ سال در آینده سفر کردند.

طبق گفته‌های «دانکن» و «بیلک»، «جان فون نیومن» که اثری از آنها در کشتی ظاهر شده مشاهده نکرد، دو قایق نجات را از پیش برای گرفتن آنها از آب در سال 1983 و در همان مکان آماده کرده بود!!!!

به گفته بیلک: «وقتی آنها ما را از آب گرفتند و پیش فون نیومن بردند او پیر شده بود و به ما گفت که چهل سال است منتظر رسیدن ما است!!». پس طبق این گزارش‌های افشا شده، این سفر ۴۰ ساله در زمان با موفقیت انجام شده است.

به گفته «دانکن» و «بیلک» یک نفر سوم نیز همراه آنها بوده است، ولی به سبب اشتباهی که در ساعت زمانی بدن او روی داد، او پس از ورود به سال ۱۹۸۳ در هر ساعت به اندازه یک سال پیر می شد و ظرف چند روز مُرد.

«دانکن» و «بیلک» هم اکنون در سال 2010 در نیویورک زندگی می کنند و چندین مصاحبه خصوصی بدون ذکر نام نیز انجام داده‌اند. به گفته آنها پس از ایشان، این اولین و آخرین باری نبود که سفر در زمان صورت گرفت. «دانکن» با دادن مشخصات و مدارک بسیاری بیان می‌کند که برای سفر در زمان تنها به سه وسیله نیاز است و پس از گشوده شدن تونل زمان و رفتن به بُعد به گفته او «بی‌زمان» می‌توان به هر زمانی سفر کرد.

در اظهاراتی دیگر از دانکن که برای ما که چیز زیادی در این باره نمی‌دانیم بیشتر جنبه علمی- تخیّلی دارند، پس از موفقیت او در انجام سفر در زمان، دولت ایالات متّحده امریکا او را در یک پروژه بسیار محرمانه دیگر نیز شرکت داد.

به گفته دانکن، او و یک تیم مجرّب 20 نفره از راه تونل زمان به آینده و سال 6535 میلادی فرستاده شدند. به گفته آنها، در آن زمان و در آنجایی که آنها بر روی همین زمین (البته در زمانی دیگر) حضور داشتند، اثری از انسان نبود. در عوض آنها از یک میدان عظیم که یک مجسّمه‌ طلایی غول‌پیکر از اسب در آن قرار داشت،‌بازدید کردند (شاید آن مجسّمه ساخت انسان‌ها بوده باشد).

البته گویا این آزمایش چند بار دیگر و با گروه‌های دیگری نیز انجام شد که هر بار همان نتیجه را داشت: اثری از انسان در سال 6535 بر روی زمین نبود!

چهارشنبه 23 مرداد‌ماه سال 1392

...

به نام خدا. سلام به همه دوستان عزیز...


امیدوارم حالتون بسیار خوب باشه. عید گذشته رو هم تبریک میگم و عذر میخوام بابت تاخیر. وقت نکردم وب رو زودتر به روز کنم.


شاید باورتون نشه که الان نیم ساعته من نشستم اینجا که مطلب بنویسم اما هیچ تیتری تو ذهنم نمیومد!!! بنابراین جای اون سه تا نقطه خودتون هر چی دوست داشتین بذارید...!!


داستان مستینون به اینجا رسید که من یکشنبه از ساعت 8 صبح تا 1 ظهر توی تمام داروخانه های شبانه روزی کرمان گشتم تا مستینون پیدا کنم و توی داروخانه هلال احمر هم رفتم و در آخر تو یکدونه داروخانه سه تا بسته مستینون داشت که فقط یکدونه رو به من داد. گفتم هر سه تا رو بدید لطفا... گفتن نمیشه چون دارو کمیابه و بیمار هم زیاده...


همون یک بسته رو گرفتم. بعد زنگ زدم به داروخانه تهران و مشهد که بنفشه جان شماره اش رو داده بود. اونجا هم نداشتن. فکر میکنم الان همه ایرانی مصرف میکنن...


تا اینکه در آخر مجبور شدم مزاحم کتایون جان بشم که گفته بودن اهواز هنوز مستینون اسپانیایی هست. ایشون لطف کردن و برام فرستادن... خیلی ممنونم ازشون.


روز ها به سرعت از پی هم میگذرند... خوبه حالا میگذرن ها ، نه؟؟؟!!!

اگه قرار بود زمان همینطور ثابت بمونه که ما دق میکردیم...اصلا فلسفه وجودی این ضرب المثل که « این نیز بگذرد...» به همین واقعیت اشاره داره...


میدونید چرا این مزخرفیات رو سر هم میکنم؟!

چون دارم سریال لاست رو میبینم... خیلی راز آلود و پیچیده است... شنیده بودم هر کس این سریال رو دیده هر شب خواب میبینه تو اون جزیره گیر افتاده. اما باورم نمیشد تا اینکه شروع کردم به دیدن این سریال...


خواهرم که اصلا تا نصفه ولش کرد از بس که کابوس میدید... تازگی مفهوم زمان خیلی برام پیچیده شده...

واقعا فکر کردن بهش دیوانه کننده است.


«تسلا» فیزیکدان قرن 19 هست و میگن تحقیقاتی راجع سفر در زمان کرده بوده. توی گوگل سرچ کنید و خودتون بخونید.

من ایملش رو داشتم و اون شب که ایملش رو میخوندم اصلا خواب نرفتم. میگن خودش تونسته به آینده سفر کنه و افرادی حتی اونو دیدن...


وای چقدر چرت و پرت گفتم... این نشان از این داره که من چقدر این روزها آشفته ام!!!


خداحافظ دوستانم...

سه‌شنبه 15 مرداد‌ماه سال 1392

مستینون نایاب شد!!!

به نام خدا... سلام دوستان خوبم.


امیدوارم خوب و سلامت باشید. دیروز با بابام رفته بودیم داروی مستینون بگیریم . به خاطر همین دارو خریدنهای مکرر دکتر داروخانه با بابام تقریبا دوست هستن و هر وقت مستینون بارسلونا میخوایم بهمون میدن.


اما با کمال تعجب دیروز فقط 20 تا دونه بهمون دادن!!! دکتر گفت دیگه اصلا گیر نمیاد و من باید مستینون ایرانی مصرف کنم...


منم که اصلا روم جواب نمیده مستینون ایرانی!!! گفتیم هلال احمر چطور دارن یا نه؟ گفت اونجا باید اولا حتما نسخه داشته باشید و دوما به احتمال زیاد ندارن...


خلاصه نمیدونم چه باید کرد... تو شهر های شما چطور؟؟ مستینون بارسلونا یا آلمانی گیر میاد؟؟

احتمالا اگه تو شهریور ماه بابام بره تهران یا مشهد بگیره برام... دوستان عزیز اگه اطلاعی دارن بهم خبر بدن...


ممنونم و شاد و سلامت باشید...


خداحافظ...


یکشنبه 6 مرداد‌ماه سال 1392

این شبها...

به نام خداوند خوبی ها...


سلام دوستان عزیزم. امیدوارم سالم و سرحال باشید.


تو این شبهای عزیز قدر برای ما هم دعا کنید... ایام شهادت حضرت علی (ع) رو هم تسلیت میگم... تو عزاداری هاتون ما رو فراموش نکنید...


منم فعلا خوبم ولی فکر کنم به خاطر بیکاری یه کمی دارم ضعیف میشم... انشاالله بعد از ماه رمضان دیگه باید برم دنبال کار بگردم. میدونم پیدا نمیشه ولی منم باید سعی خودمو بکنم.


امیدوارم زندگی به کامتون باشه و همیشه شاد باشید...


فعلا خداحافظ...