یکشنبه 15 تیر‌ماه سال 1393

برای دوستمون دعا کنیم


به نام خدا و سلام.


دوستان گلم امیدوارم طاعات و عبادات تون قبول باشه و شاد و سلامت باشید . تو این ماه عزیز ما رو هم از دعا فراموش نکنید.


یکی از دوستان عزیزمون بنام هستی خانم الان بیمارستان هستن و در حال انجام پلاسما فرز. حال روحی مساعدی ندارن. من بهشون گفتم که تو وب مینویسم تا همه دوستان خوبمون برات دعا کنن.


دوستای گلم خواهش میکنم تو این روزها و شبهای عزیز برای همه مریض ها مخصوصا هستی جان دعا کنید و مطمئن باشید که تاثیر داره.


برای همه کودکان و همه بیماران سرطانی، بیماران قلبی و کلیوی، بیماران عصبی برای همه، برای همه بندگان خدا دعا کنیم که ان شالله حال همه مون هر چه زودتر خوب بشه.


دل منم خیلی گرفته... :( یکمی هم ضعیف شدم!


امیدوارم لبخند مهمون همیشگی لب هاتون باشه...


التماس دعا و خداحافظ...

سه‌شنبه 10 تیر‌ماه سال 1393

نویسنده جدید وبلاگ


به نام خدا و سلام.


امیدوارم حال همه دوستان گلم خوب باشه. ماه رمضان رو خدمت شما عزیزان تبریک میگم و آرزو میکنم که در این ماه پر برکت برای منم دعا کنید :)


میخوام نویسنده جدید وب رو خدمتتون معرفی کنم جناب آقای محمد مرادی. ایشون مطالب بسیار خوب و مفیدی راجع به میاستنی دارن که البته خودشون ترجمه کردن و ان شالله در آینده تو وب قرار میدن. با تشکر فراوان از ایشون.


زمانی که مطلبی میذارن یا نظرات رو تایید میکنن اسمشون رو پایین مطلب و پاسخ نظر قرار میدن که شما دوستان عزیز متوجه شید که ایشون مطلب گذاشتن.


منتظر مطالب مفید و زیبا و جالب آقای مرادی هستیم. :) با تشکر ایشون...


از همه شما دوستان گلم ممنونم. ان شالله همیشه شاد و سلامت باشید و منو هم دعا کنید...


یکشنبه 8 تیر‌ماه سال 1393

گردهمایی پیاده روی

سلام به همگی دوستان امیدوارم حالتون خول باشه و از تابستون آفتابی لذت ببرین


همونطور که میدونید زمانی که افراد با مشکلاتی مواجه می شن با کمک و همدلی دیگران راحت تر می تونن با اون مشکلات کنار بیان. مثل زمانی که برای یکی از دوستانمون مشکلی پیش می یاد و ما سعی میکنیم با هم باشیم تا به اون ارامش بدیم و با هاش همدردی کنیم. میاستینی گراویس هم یکی از همون مسایل که به کمک دیگران راحت تر میشه باهاش کنار امد. هر ساله همایش ها و کنفرانس های زیادی در مورد میاستینی گراو در سر تا سر دنیا برگزار میشه که محور بیشتر انها بحث های تخصصی پزشکی که معمولا بیماران زیادی هم توی اون کنفرانس ها شرکت نمی کنند. 

اما یکی از اقدامات جالبی برای جمع کردن افراد مبتلا به میاستنی گراویس و خانواده های انها دور هم انجام شده پیاده رویMG هستش که در ایالات متحده امریکا برگزار می شود. (MG Walk) . هدف اصلی این پیاده روی هم جمع آوری پول برای کمک به انجمن های حامی بیماران میاستینی و سازمان هایی است تحقیقاتی را پیرامون میاستینی انجام می دهند. پیاده روی ها معمولا در فصل بهار برگزار می شود. مسیر پیاده روی در مناطق خوش آب و هوا و پارک ها برگزار می شود. طول مسیر از سه مایل بیشتر نمی شود. شرکت در این پیاده روی برای همه افرادی که بخواهند به این انجمن کمک کنند ازاده و در ازای دریافت مقداری پول اهدایی به انها تی شرت، کلاه هم می دهند.  

به نظر من که حرکت بسیار جالبی است. به خصوص این که افراد می توانند دوستان جدید را پیدا کنند که بیماری مشترکی با انها دارند. نظر شما چیست؟ آیا برگزاری چنین گردهمایی های می تونه مفید واقع  بشه؟


محمد